Hakkımda

Merhaba,

Masaj ve fiziksel terapilere olan ilgim yıllar içinde değişti ve gelişti. Bir gün çok ağlayan ve uyku sorunları çeken bir bebeği olan arkadaşımın yakınmalarına şahit oldum. Ona bebeğine masaj yaparak uykusuna yardımcı olabileceğini söyledim. Esasında bu konuda hiçbir fikrim yoktu ama seneler önce bir masaj kitabında bebeğine masaj yapan anne fotoğrafı görmüştüm. Arkadaşım ve bebeği o konuyu araştıradursun, ben iki üç gün sonra “Bebek Masajı Eğitmen Eğitimi” haberini tesadüfi bir mail ile aldım ve bu işareti ıskalaman kaydoldum.

IAIM‘den Ewa Westman’la her anı dolu dolu geçen eğitimin sonrası sertifika için staj süreci devam etti ve şimdi işler biraz daha olgunlaştı.

Bebek masajı konusunda çok fazla soru işareti var. Aileler konuya ilgili ve meraklı. Mümkün oldukça yazmak, bu soruları cevaplamaya çalışmak ve tartışmaya açmak istiyorum. Bebek masajının pozitif amacı ve iyi niyetine inandığım ve bu yolda adımlar attığım için mutluyum. Eşlik etmek isteyen ebeveynler ile tanışmak için sabırsızlanıyorum.

Bebek masajı konusunda bana mail atabilirsiniz ya da telefonla ulaşabilirsiniz.

Sevgi, şefkat ve mutluluk dolu gelecek için melek bebeklerimize masaj yapalım :)

Özlem Akbaş

bebegimemasaj@gmail.com

05375086387