Bebeğime Masaj’da Neler Oluyor?

Uzun süredir, Bebek Masajı ile ilgilenme fırsatım olmadı. Bebek masajı için çalıştığım aileler olsa da, online tarafı epeyce boş bıraktım. Ancak şimdi, güzel çalışma teklifleri de oluşunca, hem güncellemeleri duyurmak, hem deneyimlerimi yazmak için tekrar buradayım :)
bebekmasajiİstanbul’da devam eden bebek masajı çalışmalarıma ek olarak, Samsun’da çalışan Psikolog bir arkadaşımdan davet aldım. Samsun C&S Oyun Atölyesi‘nde derslerimiz başlıyor. Her ayın son haftası Samsun‘da olup, bebek masajı için ailelerle çalışacağız. Bebek masajının büyük şehirler dışına çıkması kadar, yayılması ve bilinmesi de benim için önemli.

Yaz sonunda BademleBuduk‘a misafir oldum ve onlarla bebek masajı çalıştık. Daha sonra Elif’ten aldığım yorumlar beni çok mutlu etti.

Upuzun bir çalışma süreci sonrasında aldığım sertifikama gözüm gibi bakıyorum ama henüz bir fotoğrafını çekmediğim için şimdilik sitede bulunmuyor :)

Yakında, yurtdışında yaşayan bir arkadaşıma bebek masajı için ziyarette bulunacağım, bu da beni çok çok heyecanlandırıyor.

İşte olan bitenler ve olmasını umut ettiklerim böyle. Umarım daha çok fotoğraf, video, kitap ve aile görüşü paylaşma fırsatım olur.

Sevgiler…

Özlem

Bir Cevap Yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak.